You are currently viewing Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe

Nowością w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej w zakresie pielęgnacji skóry twarzy z pewnością jest oczyszczanie wodorowe. Zabieg jest wykonywany za pomocą specjalnej aparatury, która łączy ze sobą zdolność wprowadzania aktywnego wodoru do skóry na poziomie komórkowym.

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu pod ciśnieniem w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru zawartych w strudze wody, które oczyszczają komórki skóry. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich struktur skóry, neutralizując szkodliwe wolne rodniki i dając przy tym uczucie relaksującego masażu. Zabiegowi oczyszczania wodorowego mogą towarzyszyć inne procedury zabiegowe. Dzięki określonym technikom, wywołują zmiany w błonach komórkowych, tworząc mikrokanały w skórze, które wspomagają transport substancji aktywnych w głąb skóry.

Efekty pozabiegowe są widoczne od razu po zabiegu. Skóra jest nawilżona, odświeżona, zrewitalizowana, odżywiona i napięta. Komórki zrogowaciałego naskórka zostają usunięte, skóra jest oczyszczona i gładka. Szkodliwe wolne rodniki są zneutralizowane, a proces starzenia się skóry spowolniony.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Przed wykonaniem zabiegu nie jest wymagane specjalne przygotowanie klienta.

Oczyszczanie wodorowe zalecane jest dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Oczyszczanie wodorowe polecane jest również osobom, których skóra twarzy eksponowana jest na działanie zanieczyszczeń miejskich. Jest to zabieg antysmogowy.

Rewelacyjnie sprawdza się w przypadku cery zmęczonej, pozbawionej blasku, suchej i odwodnionej. Zrewitalizuje ją, odżywi, poprawi koloryt i nawilży. Zabieg oczyszczania wodorowego z powodzeniem może być przeprowadzony u osób z cerą trądzikową oraz naczyniową.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu oczyszczania wodorowego:

ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na prąd elektryczny, aktywna opryszczka, przerwanie ciągłości tkanki, nowotwory, infekcje, cukrzyca, alergie, epilepsja

Oczyszczanie wodorowe, a reaktywne formy tlenu – RET

Źródło: blog kosmetyczny

 • RFT wiążą się z jonami wodoru, w wyniku tego procesu dochodzi do powstania wody i czystego tlenu:

          2O2*- + 2H+ -> H2O2 + O2 => 2H2O + O2

 • Żadna inna cząsteczka, nie jest w stanie tak efektywnie neutralizować działanie wolnych rodników
 • Dzięki określonym technikom i procesom chemicznym – oczyszczanie wodorowe neutralizuje działanie wolnych rodników w skóry.
 • Funkcje:-oczyszczenie wodorowe
  -hydrabrazja
  -infuzja tlenowa
  -fala radiowa bipolarna
  -ultradźwięki
  -peeling kawitacyjny
  -zimny młotek
 • Zestaw zawiera:
  -Urządzenie główne,
  -głowicę infuzji tlenowej,
  -zimny młotek,
  -głowicę RF,
  -głowicę ultradźwięków,
  -głowicę oczyszczania wodorowego,
  -szpatułKę peelingu kawitacyjnego,
  -końcówki oczyszczania wodorowego 9szt,
  -kabel zasilający.

Certyfikat uprawniający do wykonywania usług po przeszkoleniu w siedzibie firmy

Cena: 6300,00

Dodaj komentarz