FALE RADIOWE RF

Szkolenie z wykorzystania fal radiowych RFKurs z wykorzystania fal radiowych RF i liposukcji kawitacyjnej w kosmetologii.
Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia.
Kurs obejmuje zajęcia praktyczne. Absolwent kursu otrzymuje certyfikat upoważniający do wykonywania zabiegów: liposukcji ultradźwiękowej i fal radiowych RF, bipolarnych, tripolarnych i multipolarnych z laserem oraz skrypt edukacyjny.Program nauczania:

  1. Zasady dezynfekcji narzędzi pracy i aparatury do fal radiowych i liposukcji ultradziękowej
  2. Omówienie urządzenia do przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych RF bipolarnych, tripolarnych i multipolarnych oraz liposukcji ultradziękowej.
  3. Wskazania i przeciwwskazania do wykonywania poszczególnych zabiegów. Karta pacjenta. Wywiad klasyfikacyjny.
  4. Przygotowanie skóry do zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych RF bipolarnych, tripolarnych i multipolarnych oraz liposukcji ultradziękowej
  5. Częstotliwość wykonywania zabiegów.
  6. Pielęgnacja skóry po zabiegu
  7. Zajęcia praktyczne na modelu.

Cena szkolenia: 1500 zł

Przy zapisie poprosimy o:

  • podanie o przyjęcie na kurs
  • dowód tożsamości do wglądu

W trakcie szkolenia pracujemy na urządzeniu wykorzystywanym przede wszystkim do użytku profesjonalnego w gabinetach. Zabiegi wykonywane są w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz ciała.
Program szkolenia jest autorskim programem i stanowi własność intelektualną Akademii MSP Ochrony Zdrowia i Urody. Jednocześnie informujemy, iż program podlega ochronie zgodnie z ustawą o „Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych” z dnia 4.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami. Wszelkie prawa kopiowania części lub całości tekstu programów szkoleniowych i opisów są zastrzeżone.

Przy zakupie urządzenia szkolenie gratis

Dodaj komentarz