Medycyna Estetyczna

Pakiet promocyjny składa się z:
1 sztuki Princess Volume 1ml;
1 sztuki Princess Filler 1ml;
1 sztuki Princess Rich 1ml

Princess Volume to wypełniacz zmarszczek o wysokim stężeniu usieciowanego kwasu hialuronowego przeznaczony do zabiegów niwelowania głębokich zmarszczek, fałd i bruzd. Jest bardzo elastyczny i doskonale zwiększa objętość skóry dając możliwość właściwego modelowania.
Kwas hialuronowy zawarty w preparacie jest dokładnie oczyszczony i sterylny a jego wiązania są wyjątkowo mocne dzięki zastosowanej technologii SMART. Princess Volume powinien być wstrzykiwany do głębokich warstw skóry w celu skorygowania głębokich fałd, przywrócenia właściwej objętości, kształtowania konturu a także do zwiększenia objętości ust.

PRINCESS FILLER
Princess Filler jest sterylnym, rozkładanym biologicznie, lepkosprężystym, klarownym, przezroczystym, izotonicznym i ujednorodnionym wszczepialnym żelem do wstrzykiwania. Princess Filler składa się z usieciowanego kwasu hialuronowego (HA) Skład:
Usieciowany hialuronian sodu 23mg/ml
Bufor fosforanu pH 6,8-7,4 q.s.,chlorek sodu
Jedna strzykawka zawiera 1ml
Dwie sterylne igły 27G ½

Princess Filler jest rozwiązaniem do korygowania umiarkowanych do głębokich zmarszczek i fałd twarzy. Do powiększania i modelowania objętości warg. Preparat ten wskazany jest do wstrzykiwania w pośrednią do głębokiej warstwę skóry właściwej. Producent Croma GmbH,Austria
Princess Filler może być podawany wyłącznie przez LEKARZY przeszkolonych w zakresie technik wykonywania danego rodzaju iniekcji.
Preparat oryginalny, nowy.

To sterylny, transparentny żel, stworzony by odświeżyć i rozświetlić skórę twarzy. Gliceryna nawilża i ujędrnia skórę, sprawiając że staje bardziej elastyczna i promienna. Działa jako wypełniacz do małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust. Znakomicie nawilża skórę, może więc być używany nawet tuż przed lub po opalaniu. Princess Rich jedyny żel o wyjątkowo wysokim stężeniu kwasu hialuronowego aż 18mg/ml oraz największej masie cząsteczkowej spośród wszystkich produktów dostępnych obecnie na rynku, wytwarzanych na bazie kwasu hialuronowego pozbawionego wiązań poprzecznych. Łączący nawilżające właściwości kwasu hialuronowego i glicerolu, dwóch silnie nawilżających składników, występujących naturalnie w organizmie człowieka.
cena 685

Dodaj komentarz