Szkolenia

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia.
Nowością w dziedzinie kosmetologii i estetyki w zakresie pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz ciała jest aktualnie oczyszczanie wodorowe. Zabieg jest wykonywany za pomocą specjalistycznej aparatury, która łączy ze sobą zdolność wprowadzania aktywnego wodoru do skóry na poziomie komórkowym.

Nanobrazja

Nanobrazja czyli frakcyjny peeling mechaniczny to ceremonia opierająca się na monitorowanym, mechanicznym złuszczaniu skóry wykorzystując specjalną nanodyskową technologię. Polega na kontrolowanej eksfoliacji z jednoczesnym biomasażem wibracyjnym. Dzięki temu skóra jest lepiej przygotowana do zabiegów estetycznych, np. mezoterapii mikroigłowej czy innych zabiegów wykorzystujących nowe technologie transortu składników aktywnych

WYPEŁNIACZE - KWAS HIALURONOWY USIECIOWANY

Powiększanie i konturowanie ust

 

  1. Biosynteza i degradacja kwasu hialuronowego
  2. Właściwości kwasu hialuronowego
  3. Kwas hialuronowy jako egzogenna substancja wypełniająca.
  4. Organizacja stanowiska pracy
  5. Procedury przygotowania klienta do zabieg

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program nauczania.
Nauka trwa 3 dni, obejmujące zajęcia  praktyczne. Kształcenie zakończone jest egzaminem. Absolwent otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz autoryzację do wykonywania usług z zakresu mikropigmentacji.

W programie
Procedury zabiegowe stosowane w mikropigmentacji
Rodzaje znieczuleń
Technika wykonania mikropigmentacji
Procedura zabiegu mikropigmentacji brwi
Makijaż brwi – wypełnianie pustych miejsc w linii brwi, całkowite
naniesienie brwi przy ich braku, przyciemnienie brwi metodą piórkową;
Charakterystyka pigmentów

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia. 
Czas trwania szkolenia jeden dzień. Kurs przeznaczony dla kosmetyczek i kosmetologów. Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym. Absolwent szkolenia otrzymuje certyfikat uprawniający do wykonywania zabiegów mezoterapii igłowej objętych programem nauczania oraz skrypt edukacyjny. Szkolenie ma charakter praktyczny. Zabiegi wykonywane są na modelkach.


Mezoterapia to niechirurgiczna metoda stosowana dla poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, ale także w leczeniu cellulitu oraz łysienia. 
Wpływa przede wszystkim na rewitalizację skóry stymulując naturalne właściwości regeneracyjne naszej skóry. Proces ten jest skutkiem dobroczynnego "uszkodzenia" skóry wynikającego z techniki zabiegu, jak i właściwości podawanych odpowiednich substancji, dostosowanych do potrzeb dermy. Jest bardzo efektywnym i szybkim zabiegiem do poprawy wyglądu i kondycji skóry.

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program nauczania. Nauka trwa 1 dzień, obejmuje zajęcia praktyczne. Absolwent szkolenia otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.

Szkolenie z wykorzystania fal radiowych RF

 

Kurs z wykorzystania fal radiowych RF i liposukcji kawitacyjnej w kosmetologii.
Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia.
Kurs obejmuje zajęcia praktyczne. Absolwent kursu otrzymuje certyfikat upoważniający do wykonywania zabiegów: liposukcji ultradźwiękowej i fal radiowych RF, bipolarnych, tripolarnych i multipolarnych z laserem oraz skrypt edukacyjny.

Kurs z wykorzystania elektronicznych okularów Z FALAMI INFRARED Lifting Oczu bez skalpela
Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia.
Kurs obejmuje zajęcia praktyczne. Absolwent kursu otrzymuje certyfikat upoważniający do wykonywania zabiegu Eye Infrared Lift - Liftingu Oczu bez skalpela oraz skrypt edukacyjny.

 

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia.
Kurs obejmuje zajęcia praktyczne. Absolwent kursu otrzymuje certyfikat upoważniający do wykonywania zabiegów kawitacji i sonoforezy oraz skrypt edukacyjny.

Kurs z mikrodermabrazji i mezoterapii

Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody realizuje autorski program kształcenia.
Kurs obejmuje  zajęcia praktyczne. Absolwent kursu otrzymuje certyfikat upoważniający do wykonywania zabiegów oraz skrypt edukacyjny.